17.08.2022

Дизайн інтер’єру


Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /sata2/home/users/polezno2/www/www.artstudioleo.com/wp-content/plugins/wp-creator-calculator/wp-creator-calculator.php on line 2662

Склад і ціни дизайн-проектів

Дизайн проект і 3D візуалізація, які надає студія дизайну та ремонту ArtStudioLeO, дає можливість замовнику побачити свій майбутній інтер’єр набагато раніше початку виконання ремонтно-будівельних робіт, замовлення матеріалів для оздоблення, меблів і елементів декору. Це досягається за рахунок тривимірної візуалізації, що має фотореалістичну якість.

Якщо ви вирішили замовити дизайн інтер’єру квартири, офісу, приватного будинку (котеджу) або іншого приміщення, наша арт студія спроектує і реалізує зручний, красивий і функціональний інтер’єр. Підібравши, при цьому, оздоблювальні матеріали, обладнання, текстиль та меблі найвищої якості, які задовольнять ваші потреби і фінансові можливості.

Іншими словами, дизайн-проект – це інструкція, за якою не тільки ви зможете побачити свою майбутню квартиру або будинок, але і дасть можливість будівельній бригаді виконати ремонтні роботи точно відповідно проекту і всім побажанням замовника. Він містить весь перелік креслень, специфікацій і кошторисів, які потрібні для виконання на об’єкті будівельно-оздоблювальних робіт та декорування приміщення.

Вартість послуг дизайнера інтер’єру в Києві і інших містах залежить від багатьох факторів. Наприклад, квадратури приміщення, обраного стилю інтер’єру, чи потрібне детальне опрацювання окремих елементів конструкцій, варіантів планування і ескізів приміщення.

При виборі тієї чи іншої послуги ми не в останню чергу звертаємо увагу на ціни. Якщо дуже дешева – то це насторожує. Адже погнавшись за ціною, ми можемо отримати неякісний продукт і залишитися незадоволеним і розчарованим. Якщо вартість вище середньоринкової – також погано, адже вона може бути невиправдано завищена, а платити зовсім не зайві гроші за дизайн вам не цікаво. Тому ми підходимо до цього питання з позиції ціна / якість – гарна якість за прийнятну ціну.

Розумна ціна на дизайн проект квартири або котеджу повинна бути в межах 2-3% від загального бюджету (ремонт, матеріали, меблі, техніка), який ви плануєте на ремонт і облаштування вашого будинку.

В результаті отримуємо такий розподіл вартості дизайну інтер’єру від загальних витрат на ремонт – 3%.

распределение стоимости дизайна интерьера от общих затрат на ремонт

 

Ціни на послуги дизайну інтер’єру та тарифні плани можете подивитися нижче в таблиці.

Склад проектуПланувальне рішенняпакет miniпакет maxiпакет premium
Виїзд на консультацію та обміри++++
Обмірне креслення з прив'язками++++
План демонтажу/монтажу
++++
Варіанти планувань (до 3 варіантів)++++
План підлоги, розкладка матеріалу+++
План стель+++
Схема освітлення з прив'язками+++
Схема розміщення розеток/вимикачів із зазначенням включення груп світильників+++
Схема теплої підлоги (за наявності)+++
Схема дверних отворів+++
Специфікація дверних/віконних отворів+++
План розміщення сантехнічного обладнання+++
План розміщення кондиціонерів+++
План розміщення кухонного обладнання+++
Розгортка стін із розкладкою матеріалів+++
Специфікація оздоблювальних матеріалів+++
Специфікація електрофурнітури та освітлювальних приладів+++
Специфікація меблів++
Візуалізація інтер'єру у 3D++
Авторський нагляд з виїздом на об'єкт 1 раз на тиждень+
Підбір та розрахунок кухонного обладнання+
Підбір сантехнічного обладнання+
Підбір текстилю+
Необмежену кількість виїздів, консультацій+
Вартість, грн/м2200
300550700

 

Рекомендований пакет за 550 грн / м2, так як в нього входять всі креслення, необхідні будівельникам для виконання робіт, а також фотореалістична візуалізація інтер’єру, завдяки якій стане зрозуміло, як буде виглядати ваша квартира або будинок ще до початку ремонту.

При необхідності – разовий виїзд до замовника в межах міста Київ – 400 грн

Перший виїзд дизайнера для знайомства і консультації – Безкоштовно!

* Для об’єктів понад 200 м2 буде надана знижка!


калькулятор стоимости дизайна интерьера

Ознайомившись з тарифними планами, ви можете підрахувати вартість розробки проекту дизайну інтер’єру на нашому калькуляторі.

 

Калькулятор рассчета стоимости дизайн проекта интерьера
Площадь помещения, м2
Выберите один из тарифных планов

рука Якщо вас влаштували результати розрахунку вартості дизайну інтер’єру, то телефонуйте прямо зараз за телефонами 095-813-06-60 або 097-874-72-33 та замовляйте дану послугу. Якщо виникли якісь питання, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом і ми завжди зможемо домовитися!