17.08.2022

Ремонтні роботи

Ремонтно-оздоблювальні роботи

ймовірно, кожного з нас в якийсь момент зачіпала делікатна тема будь-яких ремонтно-будівельних або оздоблювальних робіт. Багато хто стикався з цією, як здавалося б, нескінченної суєтою і пошуком балансу між тим, як зробити «красивий ремонт» і «не дуже дорогий ремонт».

Перша думка, що приходить в голову, – зробити ремонт в новобудові самостійно. Тим більше, що зараз інтернет забитий різними порадами і відеоуроками на тему: самостійний ремонт в квартирі або як зробити ремонт в будинку самому. Ніби будівельні компанії і ремонтні бригади спеціально завищують ціни на ремонт, а ось якщо виконувати всі оздоблювальні роботи самому, то це дозволить заощадити багато грошей і ні краплі не програти в якості.

В цьому і криється основна помилка. Досвід неможливо замінити навіть найкращими уроками і навчальними статтями. А виправлення всіх проблем і помилок, які можуть виникнути після або під час ремонту, виконаного недосвідченою людиною, буде відбуватися саме за ваш рахунок, а не за гроші екранного експерта. А переробляти завжди складніше і, отже, набагато дорожче.

Ремонтно-отделочные работы

 

Це нескладне, на перший погляд, завдання зробити ремонт, навіть якщо і заощадить вам трохи грошей, але зажадає від вас:

– Відчутних і несумірних витрат часу. Якщо кваліфікована бригада в Києві зробить ремонт за пару місяців, то для звичайної людини, яка зайнята основною роботою цілий день, може знадобитися півроку або більше і забути про вихідні

– Відчутних і несумірних витрат часу. Якщо кваліфікована бригада в Києві зробить ремонт за пару місяців, то для звичайної людини, яка зайнята основною роботою цілий день, може знадобитися півроку або більше і забути про вихідні

– Уміння працювати руками, а можливо і знань з читання креслень. Практично кожен може забити цвях, полагодити розетку або вкрутити лампочку. Але щоб здійснити повний ремонт квартири в новобудові, недостатньо побутових умінь, потрібні професійні навички. До того ж багато видів робіт не виконати поодинці, а потрібен помічник.

– Досвіду в проектуванні і складанні різної технічної документації. Будь-яке перепланування, установка перегородок в квартирі, демонтаж стін вимагає отримання дозволів в різних інстанціях і погоджень із забудовником і неможливо виконати без проекту.

Якщо Вас влаштовує ремонт невисокої якості, але зате виконаний власноруч, то не будемо вас відмовляти. Але якщо ж ви виважено приймаєте рішення і вмієте критично ставиться до своєї роботи, знань і вмінь, то довірте ремонт квартири або будинку в Києві тим, хто вже на протязі багатьох років займається подібною справою.

 

Ремонтно-отделочные работы

 

У такій дуже важливій справі, як ремонт в будинку або ремонт квартири, не можна сподіватися на випадок і довіряти виконання ремонтно-оздоблювальних робіт «майстру на всі руки» або, ще гірше, – просто перший-ліпший будівельній бригаді тільки тому, що у них низькі ціни . По-перше, дешево – не означає завжди дешевше (хоч це і дивно звучить). Тут причина проста, але дуже багато хто попадається на такий гачок: вас можуть заманити низькою ціною на матеріали і роботи, невисокою загальною сумою кошторису на ремонт, але в ході виконання робіт будуть постійно вискакувати ті чи інші «додаткові непередбачені витрати», які не були враховані спочатку або були спеціально «забуті». В кінцевому результаті це може привести до істотного подорожчання вашого ремонту. По-друге, немає по-справжньому якісних майстрів-універсалів. Кожен зобов’язаний бути майстром своєї справи, знати найменші нюанси і тонкощі ремонтних робіт в квартирі, невпинно стежити за сучасним асортиментом матеріалів і мінливими технологіями саме в своїй області. В результаті помилка таких майстрів буде коштувати вам дорого, і ціна ця буде помітно вище, ніж ви планували зекономити на початку.

Але і завищені ціни на будівельні або ремонтно-оздоблювальні роботи не гарантують високої якості, що запрошена бригада вчасно почне роботи, а найголовніше – вчасно їх закінчить, і після неї не доведеться що-небудь переробляти.

Що стосується ремонту будинку, то тут при виборі бригади потрібно бути тим більш обачним. Пов’язано це з підвищеною складністю і ще більшим асортиментом вироблених ремонтних та оздоблювальних робіт. Тут важливо врахувати розташування централізованих комунікацій, системи вентиляції та всієї електропроводки (а не тільки її розведення до точок). Дуже часто будинки оснащують системами автономного опалення, очищення води та вентиляції, каналізації, які вимагають окремих розрахунків і кваліфікації в монтажі. Спроектовані неграмотно дані комунікації можуть викликати купу проблем або постійне відчуття незручності.

На відміну від ремонту квартир, виконуючи ремонт будинку, будуть потрібні і зовнішні, фасадні роботи. Це облаштування тераси, зони барбекю, будівництво басейну, альтанки або літньої кухні. Оформлення фасадів будівлі також має відповідати внутрішньому простору будинку. Це дозволить витримати єдину стилістику проекту і досягти в ньому гармонії.

Тому при будівництві, переплануванні або ремонті будинку з нуля крім вибору професійної будівельної бригади правильно буде підключити до контролю за виконанням робіт хорошого дизайнера. У такому випадку ви зможете врахувати всі наслідки планувальних рішень спочатку, на етапі зведення стін і перегородок, уникнувши додаткових витрат на їх демонтаж або монтаж. А ваша сантехніка, електропроводка, системи вентиляції та опалення будуть розташовані на необхідних місцях і в повній відповідності виконувати ті функції, які їм покладаються, не створюючи будь-якого дискомфорту і незручності.

 

Капітальний ремонт квартири або будинку завжди має асоціації з пилом, шумом, розкиданими інструментами і натовпом робітників. Однак компанія ArtStudioLeO за роки своєї бездоганної роботи в Києві та інших містах, змогла довести своїм клієнтам, що оздоблення і ремонт в квартирі – це скоріше приємні клопоти по оновленню не тільки вашого будинку, але і життя. Телефонуйте 095-813-06-60 або 097-874-72-33, ми дамо вам кваліфіковану консультацію і відповімо на всі виниклі питання.

Наші будівельні бригади в Києві нададуть Вам високоякісні послуги по ремонту приміщень будь-яких типів. Застосують свій багатий досвід і навички, щоб зробити ремонт квартир і будинків, ремонт нежитлових та громадських приміщень не тільки якісним, але і довговічним і естетично привабливим.

 

Ремонтно-отделочные работы

 

У нашій будівельній компанії ви можете замовити ремонт будинку або квартири за своїми потребами, ми виконуємо оздоблювальні роботи будь-якого обсягу і будь-якого рівня складності:

– від обробки смарт-квартири або квартири-студії в малосімейці до багатокімнатних апартаментів або заміських будинків;

– від косметичного недорогого ремонту до капітального дизайнерського ремонту з переплануванням;

– беремося за ремонт квартир як в старих хрущовках, так і в елітних новобудовах або нових котеджних селищах.

Наші основні види послуг:

 • Чорнова і чистова обробка квартир в Києві і передмістях
 • Ексклюзивний дизайнерський ремонт квартир і будинків під ключ в Києві
 • Елітний ремонт заміських будинків і котеджів в Києві і області
 • Можемо зробити ремонт офісу або іншого комерційного приміщення.

 

Наш будівельний відділ має великий досвід робіт по євроремонту і оздобленню приватних квартир, заміських котеджів, кафе, магазинів, салонів краси і банків, ремонту офісних приміщень в Києві. Маючи на руках професійний дизайн-проект, ми з легкістю зможемо прорахувати кошторис, щоб зробити дизайнерський ремонт квартири будь-якої складності.

 

Ремонтно-отделочные работы

 

7 простих кроків ремонту:

 1. Дізнаємося ваші побажання і обсяги ремонтних робіт. При необхідності розробляємо дизайн-проект інтер’єру (що в підсумку може істотно заощадити вам гроші і прискорити терміни оздоблювальних робіт). Укладаємо договір на виконання робіт, в якому фіксується вартість робіт, а також терміни закінчення ремонту (за умови безперебійного фінансування з вашого боку)
 2. Затверджуємо необхідні перепланування, розводку електромереж
 3. Погоджуємо системи опалення, кондиціонування, вентиляції, водопостачання і каналізації, систему теплих підлог
 4. Згідно ваших вимог і побажань, або на основі дизайн-проекту складаємо кошторис на ремонтно-будівельні та оздоблювальні роботи, оптимізуючи ваші витрати.
 5. Виконуємо ремонтні роботи під авторським наглядом дизайнера інтер’єрів / архітектора. Повна оплата проводиться тільки за використані матеріали. Передоплата за виконані роботи не береться, оплата проводиться при закритті актів виконаних робіт поетапно.
 6. Робимо комплектацію об’єкта необхідними меблями і побутовою технікою без залучення посередників
 7. Після послуги клінінгу ремонт вашого будинку / квартири готовий, ви можете заселятися. Здаємо квартири, будинки з нуля і під ключ.

 

Ремонтно-отделочные работы

Основні переваги роботи з нами

Якість. Гарантія нашої якості – це отриманий багаторічний досвід наших співробітників в реалізації самих різних проектів за складністю і видам робіт. У нас працюють тільки перевірені люди, в нашу команду ми відбираємо тільки кращих. Ми працюємо тільки з кращими постачальниками, у яких закуповуємо перевірені і якісні будівельні та оздоблювальні чистові матеріали, які не зривають термінів поставок. Тому ми можемо дозволити собі давати гарантію на виконані роботи.

Професіоналізм. Кожним видом ремонтних, будівельних та оздоблювальних робіт в квартирі або будинку займаються тільки вузькоспрямовані фахівці високої кваліфікації. Бригада електриків робить розведення електрики, сантехнічні роботи – бригада сантехніків, чорнові і чистові роботи – майстри своєї справи. Всі оздоблювальні, електротехнічні та сантехнічні роботи в Києві виконуються з повним дотриманням технічних нормативів.

Репутація. Ми дорожимо своєю відмінною репутацією. Нам дуже важлива позитивна думка замовника і його радість і задоволення від співпраці з нами. Ми не намагаємося робити швидко і багато, ми робимо оперативно, але якісно у встановлені терміни під чуйним авторським наглядом нашого дизайнера і виконробів. Ми завжди витримуємо терміни виконання ремонтних робіт і не допускаємо невиправданих простоїв. Ми не даємо обіцянки зробити все за «тиждень», так як дотримуємося тільки регламентних термінів, витримуючи всі технологічні вимоги і процеси. Адже недотримання технологічних норм спричиняє негативні наслідки для якості ремонту, а відповідно, і для гаманця замовника.

Надійність. Наша мета – допомогти Вам з якісним ремонтом квартири, будинку або будь-якого іншого приміщення, при цьому зробивши все правильно з першого разу і не витративши зайвих грошей. Адже за час роботи, ми стали партнерами великих постачальників чорнових і чистових матеріалів, меблів, побутової техніки, елементів декору та отримали від них приємні знижки (від 5 до 30%), якими ми з радістю ділимося з вами. Ми допоможемо Вам знайти оптимальні правильні рішення, дамо слушні поради і кваліфіковану вичерпну консультацію.

 

Студія дизайну та ремонту ArtStudioLeO виконуючи ремонтні роботи в Києві та інших регіонах керується принципом порядності, відповідальності та якості послуг, що надаються.

 

Якщо Ви вирішили замовити ремонт квартири в Києві, будинку в передмісті або будь-якого іншого приміщення і у вас залишилися ще питання, телефонуйте

095-813-06-60 або 097-874-72-33 і ми з радістю на них відповімо!